© MichaelDreampics

In 83 dagen

Herrensitzung und Karnevalsparty

In een oogopslag

Carnaval met een cultfactor  gevolgd door een groot carnavalsfeest in het Alando Ballhaus

Op 23 januari 2026 om 18:00 nodigt het BOK je opnieuw uit voor de legendarische herensessie in het Alando Ballhaus - en het wordt een feest van een klasse apart!

Wat kun je verwachten:
  • Comedy-giganten als Don Clark en Ausbilder Schmidt
  • Mooie Nette Meisjes, Tanzcorps Rheinflotte
  • Kleurrijk programma met carnavalsspeeches, Kölsche Cover Band en nog veel meer.

Dansen en feesten tot diep in de nacht - zelfs verkleed. Tegelijkertijd vindt de damessessie plaats in het Alando Palais en na afzonderlijke sessies vindt het grote carnavalsfeest gezamenlijk plaats in het Alando Ballhaus met DJ Matze en DJ Hendrik - de zaal danst en de vloer schudt.
 
Toegang: vanaf 18:00 uur - Aanvang: 20:01 uur

Datums in één oogopslag

Op de kaart

Herrensitzung und Karnevalsparty
Pottgraben 60
49074 Osnabrück
Deutschland

Algemene informatie

Wat wil je nu doen?

Meer zoals dit

Het lijkt erop dat u Microsoft Internet Explorer gebruikt als uw webbrowser om toegang te krijgen tot onze site.

Om praktische en veiligheidsredenen raden we u aan een actuele webbrowser te gebruiken, zoals Firefox, Chrome, Safari, Opera of Edge. Internet Explorer geeft niet altijd de volledige inhoud van onze website weer en biedt niet alle benodigde functies.