In 69 dagen

Vlooienmarkt in het stadscentrum

In een oogopslag

Vanwege de bouwwerkzaamheden aan de Sandufer worden de populaire vlooienmarkten in de Kirchstraße verplaatst naar het Rathausplatz. Talrijke particuliere handelaars presenteren er rommel, boeken, kleding, huisraad en kleine schatten uit kelders en van zolders. Een kleurrijke marktwandeling voor het hele gezin!

Standstickets zijn vanaf 27 februari om 15.00 uur verkrijgbaar op localticketing.de

Het toeristenbureau heeft geen eigen ticketcontent, maar helpt je natuurlijk graag met vragen of problemen bij het kopen van kaartjes.

Kosten stand: € 12

Afmetingen stand: 3x2 meter

Opbouwen vanaf 6 uur, afbreken vanaf 13 uur.

Datums in één oogopslag

Op de kaart

Emsdetten
Kirchstraße
48282 Emsdetten
Deutschland

Tel.: +49 (0) 2572 93070
E-mail:
Website: www.vvemsdetten.de/events/kalender/1133/Innenstadtflohmarkt

Algemene informatie

Wat wil je nu doen?

Het lijkt erop dat u Microsoft Internet Explorer gebruikt als uw webbrowser om toegang te krijgen tot onze site.

Om praktische en veiligheidsredenen raden we u aan een actuele webbrowser te gebruiken, zoals Firefox, Chrome, Safari, Opera of Edge. Internet Explorer geeft niet altijd de volledige inhoud van onze website weer en biedt niet alle benodigde functies.