Kampeerplaats Jägerhof in Bad Iburg

In een oogopslag

  • Bad Iburg
  • Camperplaats

Idyllische en rustige locatie op een boerderij met een prachtig uitzicht!

De betaalde staanplaats biedt ruimte aan vijf campers en ligt aan de rand van het bos bij Bad Iburg.

Aantal parkeerplaatsen: 5
Grondsoort: gras

Voorzieningen van de staanplaats:
Camperplaats het hele jaar door geopend, stroom- en drinkwateraansluiting, geen afvalwater- en chemisch toiletafvoerpunt, geen sanitaire voorzieningen, geen wifi,

Overig:
Reservering van de staanplaats mogelijk, huisdieren toegestaan, talrijke fiets- en wandelpaden, waterkosten inbegrepen in de overnachtingsprijs, barbecueën toegestaan, betaling van de staanplaatsvergoeding gebeurt bij de exploitant, centrum te voet bereikbaar, openbaar vervoer in de buurt, aankomst mogelijk van 9.00 tot 19.00 uur!
Ook geschikt voor campers langer dan 8 m!
Gebruik van de staanplaats alleen na voorafgaande aanmelding per e-mail via
hendrik@scherff-iburg.de of telefonisch via 0178-2182710.

Op de kaart

Hendrik Scherff
Mäscher 1
49186 Bad Iburg
Deutschland

Mobil: +49 178 / 2182710
E-mail:

Contactpersoon

Herr Hendrik Scherff
Mäscher 1
49186 Bad Iburg

Mobil: +49 178 / 2182710
E-mail:

Algemene informatie

Wat wil je nu doen?

Meer attracties

Het lijkt erop dat u Microsoft Internet Explorer gebruikt als uw webbrowser om toegang te krijgen tot onze site.

Om praktische en veiligheidsredenen raden we u aan een actuele webbrowser te gebruiken, zoals Firefox, Chrome, Safari, Opera of Edge. Internet Explorer geeft niet altijd de volledige inhoud van onze website weer en biedt niet alle benodigde functies.