In 58 dagen

Waldbaden in Berge

In een oogopslag

Dompel jezelf onder in de sfeer van het bos en ontspan met al je zintuigen.


Ontdek deze speciale aanbieding met gediplomeerd cursusleidster Annette Liesenkötter.
Tijdens het baden in het bos gaan deelnemers intensief met het bos en zichzelf om, met al hun zintuigen. Stress wordt verminderd en de gezondheid versterkt. Wat zie ik, wat voel ik, wat ruik ik en wat hoor ik? Er zullen veel interessante en verrassende antwoorden op deze vragen komen tijdens de intensieve boswandeling.
 
Bosbaden - de achtergrond:
De Japanners hebben het idee van baden in het bos uitgevonden. Het wordt daar "Shinrin Yoku"  genoemd en is al lang een populaire en wijdverspreide methode om stress te verminderen, de bloeddruk te verlagen, het immuunsysteem te versterken en burn-out te voorkomen. De badkleding laten we echter thuis, het gaat niet om zwemmen. We dompelen ons gewoon onder in de helende atmosfeer van het bos. Bosbaden gaat over bewust een pauze nemen. Het gaat over mindfulness naar de natuur, maar ook naar je eigen lichaam en geest. Kortom: de sfeer van het bos opsnuiven, luisteren, ruiken, proeven, zien, voelen, aanraken.



Datums in één oogopslag

Op de kaart

Waldbaden in Berge
Lingener Straße
49626 Berge
Deutschland

Algemene informatie

Wat wil je nu doen?

Het lijkt erop dat u Microsoft Internet Explorer gebruikt als uw webbrowser om toegang te krijgen tot onze site.

Om praktische en veiligheidsredenen raden we u aan een actuele webbrowser te gebruiken, zoals Firefox, Chrome, Safari, Opera of Edge. Internet Explorer geeft niet altijd de volledige inhoud van onze website weer en biedt niet alle benodigde functies.