In 54 dagen

Adventsmarkt bij het waterkasteel in Raesfeld

In een oogopslag

De adventsmarkt bij het Wasserschloss in Raesfeld is een prachtige plek om in de stemming te komen voor de magische kerstperiode. Elk jaar hult de Schlosshoff zich in kerstglans, wat bezoekers van heinde en verre aantrekt. 
Zodra je de markt betreedt, word je verwelkomd door fonkelende lichtjes, sfeervolle muziek en kerstgeuren. 
De met veel liefde versierde kraampjes nodigen uit om rond te slenteren en je te verwonderen. Hier vind je alles wat je hartje begeert: handgemaakte kerstversieringen, heerlijke lekkernijen, ambachtelijke producten en nog veel meer. 
Voor kinderen is er een afwisselend programma dat hun ogen doet stralen: of ze nu een ritje maken in de draaimolen, wanneer de adventsengel de kleine gasten cadeautjes geeft of wanneer de kerstman de wensen van jong en oud in ontvangst neemt.
Wij nodigen u uit om samen met ons te genieten van de onmiskenbare adventssfeer bij het kasteel. 

Datums in één oogopslag

Op de kaart

Schloss Raesfeld
Freiheit 27
46348 Raesfeld
Deutschland

Tel.: +49 (0)2571 949392
E-mail:
Website: ortsmarketing.raesfeld.de/unsere-maerkte

Algemene informatie

Wat wil je nu doen?

Het lijkt erop dat u Microsoft Internet Explorer gebruikt als uw webbrowser om toegang te krijgen tot onze site.

Om praktische en veiligheidsredenen raden we u aan een actuele webbrowser te gebruiken, zoals Firefox, Chrome, Safari, Opera of Edge. Internet Explorer geeft niet altijd de volledige inhoud van onze website weer en biedt niet alle benodigde functies.