Landhaus Hotel Schulze Osthoff
Het Landhaus Hotel Schulze Osthoff ontvangt de gasten in een traditie van meer dan 700 jaar! Gelegen in het gouddorp Einen in het prachtige Münsterland, werd het aan het begin van de 19e eeuw gebouwd en tussen 2008 en 2015 omgebouwd tot een landhuis met hotel en restaurant.
De 14 liefdevol ingerichte kamers laten niets te wensen over: meubilair zoals in grootmoeders tijd, maar modern opgeknapt en comfortabel zoals de gasten vandaag de dag wensen. Elke kamer is uitgerust met een garderobe, een flatscreen-tv en een eigen badkamer.
Het Landhaus Schulze Osthoff is ideaal gelegen om de belangrijke plekken in de omgeving te bereiken. Wat dacht u van een wandeling door de genaturaliseerde uiterwaarden van de Ems en een wandeling door het gouddorp Einen? Of uitstapjes naar de paardenstad Warendorf (op 10 km afstand), het bedevaartsoord Telgte (ook op 10 km afstand) of naar Münster, dat op slechts 25 km afstand ligt? Wandelen in het Münsterlandse parklandschap, fietsen op hellingvrije paden is ook mogelijk! En ’s avonds vinden de gasten in het hotel de nodige rust om bij te komen van de ervaringen en inspanningen van de dag.
Adres
Landhaus Hotel Schulze Osthoff
Einener Dorfbauerschaft 14
48231 Warendorf
Onze tips voor je vakantie bij Landhaus Hotel Schulze Osthoff

Kreis Warendorf, landelijke parel
Goed mogelijk dat je nog nooit van Kreis Warendorf hebt gehoord…

Telgte – stadje vol historie
Het historische Telgte is een echte parel in het Münsterland. Dit…

Warendorf, hoofdstad van de paardensport
Warendorf is een charmante kleine stad met een prachtig romantisch centrum…