© Ansgar Niemöller

In 5 dagen

Vogelkundliche Führung am Rubbenbruchsee

In een oogopslag

  • Osnabrück
  • 20.06.2025Overzicht datums
  • 20:00 - 22:00
  • ... te voet, Rondleiding met…
Waar gaat het over?
Een wandeling met een gids rond de Rubbenbruchsee biedt spannende inzichten in het leven van watervogels en de vogels in het omringende park- en weidelandschap. Ornitholoog Dr. Gerhard Kooiker zal deskundige uitleg geven over de soorten en hun levenswijze.

Het evenement maakt deel uit van het "OSNATÜRLICH - für mehr Artenvielfalt"  project. Met dit project wil de stad Osnabrück, in samenwerking met de Hogeschool Osnabrück, leefgebieden in het stedelijk gebied beschermen, ontwikkelen en met elkaar verbinden en het bewustzijn over biodiversiteit en de waarde ervan verbeteren.

Hoeveel mensen kunnen deelnemen?
Het aantal deelnemers is beperkt tot 20 personen.

Waar kun je je inschrijven?
Inschrijving staat open tot uiterlijk 17 juni 2025. Juni 2025 hier mogelijk.

Waar is het trefpunt?
Parkeerplaats bij de overdekte rijhal aan de Rubbenbruchsee.

Wat moet u verder nog aan denken?
Goede schoenen meenemen, verrekijker indien mogelijk.

Datums in één oogopslag

Op de kaart

Rubbenbruchsee
Karl-Kühling-Weg
49076 Osnabrück
Deutschland

Tel.: +49 541 / 323 - 2202
E-mail:
Website: nachhaltig.osnabrueck.de/de/ziele-aktivitaeten/biodiversitaet

Algemene informatie

Wat wil je nu doen?

Het lijkt erop dat u Microsoft Internet Explorer gebruikt als uw webbrowser om toegang te krijgen tot onze site.

Om praktische en veiligheidsredenen raden we u aan een actuele webbrowser te gebruiken, zoals Firefox, Chrome, Safari, Opera of Edge. Internet Explorer geeft niet altijd de volledige inhoud van onze website weer en biedt niet alle benodigde functies.