"Wie dat wil, kan enerzijds genieten van de charme van de oude stad en anderzijds tijdens een shoppingtour door de open winkels snuffelen of zich door de gastronomie laten verwennen", aldus Norbert Woestmeyer, hoofd van het bureau van de Telgtese koopmansvereniging.
Het marktplein staat zondag van 12 tot 18 uur in het middelpunt, omdat daar verschillende aanbiedingen plaatsvinden. Volgens de vereniging van kooplieden vullen diverse aanbiedingen van landbouw en delicatessen het aanbod aan.
Naast het programma op het marktplein zullen in de winkels en bij kraampjes in de hele oude stad diverse acties voor het Oogstfeest plaatsvinden en vele kooplieden zullen van 13.00 tot 18.00 uur speciale acties en aanbiedingen aanbieden.